• Tok Grup'a Hoşgeldiniz.
  • (0212) 234 90 73
  • info@tokgrup.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Tok Grubu, köklü geçmişiyle İnşaat ,Temizlik Ürünleri, Gıda Toptancılığı, Kırtasiye Ürüleri, E-Ticaret ve Beyaz Eşya Toptancılığından Cafe & Restoran ve Turizm’e; üretim, pazarlama ve ticarette kadar uzanan geniş bir faaliyet alanında hizmet vermektedir.

Tok Grubu; 7 şirketi, 320 çalışanıyla ülke çapında faaliyet göstermektedir. Yaratıcı hizmetleriyle de ön plana çıkan Tok Grubu, sağlamış olduğu ticaret hacmi ile başarılı olduğunu göstermiştir.

img
map
Vizyonumuz

Başarmanın daima hedef olduğu; dürüst, sürdürülebilir, değerlerine bağlı bir anlayışla üretilen, sunulan ürün ve hizmetlerde kalite ve güvenden ödün vermeyen TOK GRUBU ‘nun adını dünya ekonomisine yön veren şirketler arasında yer almak.

Misyonumuz

Tok Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, mesleki ahlak ve disipline bağlı olarak, çağdaş yönetim teknikleri ve teknolojiyi, ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına yönelik, yaratıcı, yenilikçi, çalışanlarını sürekli geliştiren, içerik, ekonomi ve hizmet anlamında en üst düzeyde müşterilerinin beklentilerine cevap verebilecek şekilde kullanmak, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktır.

map